فرم سفارش دستگاه معدن

فرم سفارش دستگاه معدن

جستجو در سایت

انتخاب زبان

TR - Türkiye AR - Arabian العربیه RU - Russia - Россия FR - France - République française EN - English

فروش دستگاه معدن ، سنگ شکن، تاسیسات معدن، کارخانه آسفالت، سرند ، فیدر

نوارنقاله های شرکت کوبش ماشین در ابعاد و طرح های مختلف به صورت نوارنقاله ثابت و نوارنقاله متحرک (کانوایر) طراحی و ساخته می شوند و برای جابجایی و انتقال، تخلیه و بارگیری مواد فله صنایع معدنی، غذایی، پتروشیمی و ... به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

نوارنقاله و کانوایر

انواع کانوایر ساخت گروه صنعتی کوبش ماشین

با توجه به کاربرد یا نوع موادی که توسط کانوایرها حمل می شود آنها به مجموعه های زیر دسته بندی می شوند:

حمل بسته و کیسه: معمولاً با استفاده از مکانیزم تسمه و درام استوانه ای برای حمل بسته و کیسه در ابعاد مختلف بکار برده می شود بیشتر در صنایع غذایی، دارویی و پتروشیمی کاربرد دارد.

حمل مواد فله ای (Bulk Material): با استفاده از مکانیزم تسمه ی انعطاف پذیر و رولرهای زاویه دار مواد فله ای داخل نواری که توسط تسمه شکل می گیرد از مبدا بارگیری و در مقصد تخلیه می شود. طول این نوع کانوایر ها می تواند بسیار زیاد باشد و گاه به کیلومتر هم می رسد.

کانوایر زمینی: برای انتقال خودرو، بسته یا جعبه های بزرگ این نوع از کانوایر را داخل زمین کار می گذارند.

کانوایر هوایی: برای انتقال بدنه خودرو و قطعات معمولاً در صنعت خودروسازی بکار می رود.

کانوایر بالابر (Bucket Elevator): این نوع کانوایر با داشتن قاشقک هایی که به نوع خاصی از زنجیر متصل است می تواند مواد را از سطح الف به سطح ب برساند. در معادن و صنعت فولاد کاربرد دارد.

کانوایر زنجیری: نوع ساده از کانوایر است که معمولاً برای حمل پالت مورد استفاده قرار می گیرد.

رولر کانوایر: نوع دیگری از کانوایرها است که با استفاده از رولرها می توان جسم مورد نظر را با سر خوردن روی رولر ها جابجا کرد. این کانوایر می تواند موتور دار یا بدون موتور باشد. 

کانوایر حلزونی اسکرو: مورد استفاده در بچینگ پلانت ها و تجهیزات تخلیه و بارگیری مواد پودرشونده و سیلو غلات نوعی دیگر از تولیدات کوبش ماشین است.

 

کلمات مورد جستجو:

نقل و انتقال مواد ، دستگاه ترانسپورتر ( انتقال دهنده ) ، نوار نقاله‌هاي لاستيكي ، بالابرهاي پياله‌اي (تسمه برزنتي – زنجيري) ، نقاله‌هاي حلزوني (مارپيچ) ، نقاله‌هاي زنجيري